Ivana J wrote a review Apr 2019
Bratislava, Slovakia2 contributions4 helpful votes
Dobrý deň,
5. – 6. apríla 2019 sme vo Vašom hoteli mali kongres pre stomatológov. Som nadšená prístupom hotela, jeho ochotou a ústretovosťou prispôsobiť sa našim požiadavkám – ako organizátorka kongresov a školení, ktoré organizujem už 6 rokov po celom Slovensku, som sa s podobným prístupom zo strany hotela ešte nestretla. Už večer pred kongresom boli prichystané stoly aj s minerálnymi vodami, ráno bola miestnosť vyvetraná a pripravená kompletne na prednášku. Počas kongresu som nemusela nič kontrolovať, všetko išlo „ako po masle“ v dohodnutých termínoch páuz, obedov a s dohodnutým servisom, čo sa bežne pri organizácii v iných hoteloch nestáva (Kongresy často organizujem vo Vysokých Tatrách, bohužiaľ úroveň služieb je priemerná ). Veľká vďaka patrí kongresovej manažérke pani Švecovej, ktorá svoju prácu robí na vysokej úrovni – svedomito a precízne s nazeraním na individuálne potreby klienta.
Hoci hotel zvonku pôsobí priemyselne a prvý dojem je rozpačitý, vnútri je krásne dizajnovaný – farby, drevo a abstraktné umenie. Prednášateľka z Bratislavy sa vyjadrila, že s takou výbornou akustikou v prednáškovej miestnosti sa ešte nestretla. Sála je mimoriadne priestranná a vzdušná s najnovšou technikou, a kresielkami vzadu, ktoré sme ocenili najmä my organizátori podujatia.
Oceňujem takisto pomer kvality jedla a ceny, samotní účastníci kongresu jedlo a občerstvenie veľmi chválili nielen po stránke chuti, ale aj po stránke vizuálu - kuchár si dáva záležať.
Keďže ako organizátorka kongresov viem, aké náročné je nájsť kongresový hotel so všetkými päť P, som rada, že som našla hotel na Slovensku, kam sa môžem vracať s pocitom, že sa na jeho služby môžem spoľahnúť .Hotel Roca odporúčam každému organizátorori kongresov, ktorý vyžaduje vysokú profesionalitu služieb, priestrannú sálu s výbornou akustikou, kvalitné jedlo, príjemné prostredie a primerané ceny. Prajem hotelu aj personálu naďalej úspech a veľa spokojných klientov. 
Ivana Jarošová

Dobry den pani Holovacova,

Na zaklade kladnych referencii od klienta by som sa vam rada podakovala za dokonalu technicku aj cateringovu  pripravu podujatia. Urcite je to hlavne vasim osobnym nasadenim, s cim ja osobne suhlasim na 100%.

Dakujem a prajem prijemny den, Alena Descikova


Dobry den,
„Spoločnosť Amway spolupracuje s KONGRES Hotel Roca uz druhý rok a som veľmi rád, že spolupráca je vynikajúca. Samozrejme, keď sme sa rozhodli minulý rok pre KONGRES Hotel Roca, boli tam rozpaky či všetko dopadne tak ako sme si predstavovali. Ale rozpaky sa rozplynuli hneď po prvom stretnutí so zastupcami hotela, kde nám vyšli maximálne v ústrety a musím povedať, že som nikdy nepočul zo strany hotela slovné spojenie "Nie, to nepôjde". KONGRES Hotel Roca môžem len vrelo odporučiť, či sa už rozhodnete zavítať do Košíc, súkromne, pracovne alebo usporiadať nejaký event. Pracovníci hotela su veľkí profesionáli a slovo hosť im je blízke a tak sa ku každému správajú, ako k hosťovi. Môžem ešte vyzdvihnúť vynikajúcu kuchyňu, polohu voči letisku, príjazdu do Košíc a samozrejme aj strážené parkoviskom s dostatočnou kapacitou.

Za spoločnosť Amway jednoznačne odporúčame tento hotel a už teraz viem, že budeme spolupracovať s hotelom i v budúcnosti.”
Dakujem,
S uctou,
Dalibor Salay
Key Account Manager| Amway Česká republika, s.r.o.


Dobrý deň,
dovoľte mi aby som sa Vám srdečne poďakovala za skvelý promočný obed, ktorý sa u Vás uskutočnil uplynulý víkend. Maximálna spokojnosť nielen s menu ale aj s obsluhou, servisom a nádherným priestorom. Verím, že najbližšie opäť využijeme Vaše služby :)Ďakujem.
S pozdravom Šimková


Dobrý deň Hotel Roca.
Dovoľte mi, aby som sa Vám v mene kolektívu SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o. srdečne poďakovala za vynikajúcu prípravu slávnostného rautu, organizovaného pre našich obchodných partnerov.
Zvlášť chcem vyzdvihnúť p. Ing. Kudičovú a p. Mgr. Holováčovú za ústretovosť, výbornú komunikáciu, precíznosť a dôraz na detail.

Za profesionálne vystupovanie a hlavne za nešetrenie úsmevu (do neskorých ranných hodín), kladne hodnotíme aj obsluhujúci personál. Vynikajúce jedlo, príjemné prostredie a milý personál je neodmysliteľnou súčasťou každej dobrej akcie. Tá naša sa nám vďaka Vám podarila.

Vrelé odporúčam! Súhlasím so zverejnením referencie na Vašej webovej stránke.

S pozdravom
Ing. Mária JURKOVÁ
marketing
SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o.

 


Dovoľte mi poďakovať sa za krásny večer, ktorý sme prežili pri oslave dvadsiateho výročia vzniku našej spoločnosti. Po krátkej dohode
a predstavení našej predstavy bol celý večer zorganizovaný a plne v réžii zamestnancov Hotela Roca, konkrétne pani Švecovej a Holováčovej. Konferenčná sála bola krásne vyzdobená a celý večer bol zorganizovaný na vysokej profesionálnej úrovni. Hotel nám odporučil umelcov do programu. Čo sa týka slávnostnej večere bola vynikajúca a všetky chody od predjedla až po dezert si zaslúžia absolutórium. Veľmi kladne hodnotím aj obsluhu, ktorá bola promptná a veľmi úslužná. Naši zamestnanci sa cítili veľmi dobre a večer sa končil až v skorých ranných hodinách.

Ďakujeme veľmi pekne.
S pozdravom,
Pavol Komjathy
Managing director
TIK Slovakia s.r.o.


Dobrý večer p.Švecová,
posielam krátky feedback k večierku, ktorý sa konal vo Vašom hoteli dňa 04.12.2015 (Western Party).
Výborná komunikácia zo strany hotela, ústretovosť, vynikajúce služby, skvelé jedlo, nádherné nové, vzdušné a moderné priestory, ochotní a milí personál. Organizácia a všetko, čo k tomu patrí boli na vysokej úrovni. Verím, že v prípade organizovania nejakého večierku alebo spol. akcie v budúcnosti, ešte určite využijeme Váš hotel a vrelo ho odporučím aj ostatným.
Týmto sa chcem ešte raz poďakovať za skvelú spoluprácu a ďakujem aj p. Holováčovej za jej neoceniteľnú pomoc a splnenie všetkých našich požiadaviek.

S pozdravom
Mgr. Michaela Ficova


Dobrý deň p.Švecová,
k semináru firiem HERZ-CERTIMA-GRUNDFOS, ktorý sa uskutočnil 22.9.2015 v kongresovej sále Vášho KONGRES Hotela ROCA sa Vám chcem poďakovať za Vašu ochotu a ústretovosť a to od prvého kontaktovania sa s p.Holováčovou, ktorá nám pripravila také variantné riešenia, z ktorých sme si vedeli vybrať pre nás najvhodnejšie. Samotný bezproblémový priebeh seminára sa prejavil na spokojnosti pozvaných hostí, čo nás veľmi teší. Privítali sme aj nové možnosti, technicky zabezpečené Vašim hotelom, vidieť prezentácie v online prenose cez internet a zhliadnuť ich aj po ukončení seminára. Prajeme Vám ďalšie pracovné úspechy.

Súhlasíme so zverejnením referencie na Vašom webe.
S HERZ pozdravom
Ing. Ľubomír RABÍK
projekt manažer pracovisko Košice


Dobry den,
chceli by sme podakovat KONGRES Hotelu Roca v Kosiciach za vybornu komunikaciu pocas svadobnych priprav, zvlast v tomto vyzdvihnut pracu p. Kristiny Holovacovej. Takisto chceme podakovat za profesionalny pristup personalu pocas svadobnej hostiny. Prajeme este vela uspechov!

Veronika a Peter Belejoví
svadobčania z 1.8.2015


Dobrý deň prajem,
s úrovňou Vášho hotela čo sa týka zorganizovania a prípravy seminára musíme povedať i za našich partnerov, že to bolo nadštandardne zorganizované. Musím pochváliť i pani organizátorku, že to s nami kompletne prešla deň predtým a prešla s nami kompletne i ostatné náležitostí ako je ubytovanie, raut. Veľmi si ceníme, že ráno z Vašej strany bolo prichystané občerstvenie podľa dohody a počas celého seminára nebolo čo vytknúť obsluhe, ktorá bola príjemná a starali sa o náš komfort. Ubytovanie bolo príjemné. Po skončení seminára ste mali prichystanú presnú kalkuláciu bez jedinej chyby, čo si veľmi cením. Ďakujeme

S priateľským pozdravom
Best Regards Ing. Miroslav Blyšťan
Riaditeľ spoločnosti ControlTech


Dobrý deň,
cítili sme sa tam veľmi dobre. V mene nášho basketbalového družstva Vám chcem veľmi pekne poďakovať za pekné ubytovanie, príjemné prostredie a milú starostlivosť, počas nášho pobytu vo Vašom hoteli. Dúfam, že sme Vám nespôsobili nejaké nepríjemnosti, prípadne škody, lebo by sme sa chceli k Vám ešte vrátiť.

S pozdravom
Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem Mgr. Rastislav Kulfas


Dobrý deň,
touto cestou sa chcem poďakovať manažérom, celému personálu aj šéfkuchárovi za prípravu dôstojnej smútočnej hostiny - karu. Interiér miestnosti bol vhodne pripravený. Ďakujem aj za možnosť premietnutia fotografií ako spomienky na nášho milovaného strýka. Ešte raz veľké srdečne ĎAKUJEM.

Košice 01.09.2014
Irena Mačingová s rodinou


Dobrý deň Mgr. Holováčová,
musím Vás pochváliť. Všetky moje požiadavky ste zabezpečili, ako som chcela.V mojej veci ste boli zodpovedná. Oslava sa vydarila.Vyplnila som dotazník s najvyššou známkou. Pochvala patrí R. Kissovi a asi Z. Rubatinovej / neviem prečítať/. Zabezpečili všetko, čo som potrebovala - takých zamestnancov si treba vážiť.
Priestory - moderné, štýlové, čisté. Jedlo - výborné. Našla som to, čo som presne hľadala. Určite sa ku Vám vrátim. Doporučím, aj známym.

Pekný deň, s pozdravom Moravičová


Rewiew from TRIPADVISOR: Unexpectably good!”

Don't let yourself be fooled by the outside, this is a very good hotel! The staff is very friendly and the place newly build. At the moment (august 2014) they are building meeting rooms in the back of the hotel but we were not disturbed by any comstruction.The rooms are not too big but way enough for two people. Everything looked brand new and very clean. Inclduing the well designed bathroom.The breakfast buffet was very good as well. Cereals, buns, different toppings and your choice of freshly made eggs and bacon.At the moment parking is available directly in front of the hotel. I guess it is planned to be in the back in the future or a parking garage.

Great hotel, i definately recommend to stay here!
guest S73w33


Ďakujeme personálu ako aj šéfkuchárovi za veľmi príjemnú atmosféru ktorú nám vytvorili. Personál bol milý a maximálne ochotný. KONGRES Hotel ROCA môžme len odporúčať.

Rudolf Madar referencia z FB


Vážení,
Děkuji za perfektní přijetí i za perfektní noc u Vás v hotelu Roca z 20 na 21. 10. 2013.
Pokoje se nám velmi líbily, jsou originální!

Zdravíme
Alena PechováKonzultant | Consultant | Project manager
Tel. (00420) 2 333 444 60 | Fax (00420) 2 333 449 80
a.pechova@groupe-logos.com


Dobrý deň,
ďakujem za príjemné ubytovanie a ochotný - kompetentný personál.Bol som v hoteli ubytovaný počas 90.MMM Košice a napriek zvýšenému pohybu osôb, počas tohoto víkendu, to bolo naozaj dobre zvládnuté.
Ešte raz ďakujem za ochotu a držím palce do budúcna!

S pozdravom Ján Michelík


V dňoch od 6.6. 2012 do 8.6. 2012, sme mali vo Vašom hotely rezervovanú izbu č. 103.
Dovoľte mi aby som Vám poďakoval, za príjemný pobyt vo Vašom hotely a síce za veľmi láskavé privítanie od recepčného personálu v dátume príchodu 6.6 ( už dlho sme nezažili tak ochotný recepčný personál ). Nie len, že privítanie bolo príjemné, ale i následná starostlivosť o klienta ( vysvetlenie, kde je výťah, raňajky, večera atd.) Nič sme sa pýtať nemuseli, všetko sme sa dozvedeli od recepčného personálu ihneď, čo veľmi oceňujem, v dnešnej dobe. A čo nás vážne ešte viac utvrdilo v profesionalitu Vášho recepčného personálu v deň nášho príchodu, bolo bezodkladné vyriešenie nášho požiadavku, síce nie podľa našich predstáv, ale s akou profesionalitou nám to slečna/pani povedala, bolo úžasne, profesionálne.
Za profesionálne vystupovanie a úctou k nám ako ku klientom recepčnému personálu veľmi pekne ďakujeme a Váš hotel budeme samozrejme len doporučovať.

Veľa spokojných klientov praje
Peter Hajdecker


Dobrý deň,
chcem sa aspoň takto poďakovať za svadobnú hostinu. Jedlo aj prostredie bolo veľmi dobré. Hostia aj my sme boli spokojní. Prajem Vám veľa vydarených akcií a ešte raz ďakujem.

S prianím príjemného dňa
Mária Eperješiová

Referencie

Galérie